Potřebujete pomoc? 774 677 800 I info@guardhill.cz

Jsme mladá, moderní společnost, která se zabývá širokým spektrem služeb od pronájmu nebytových prostor přes autoopravárenství až po prodej, renovaci a údržbu veteránů. Všechny služby přizpůsobujeme na míru konkrétnímu přání klienta, díky čemuž dokážeme uspokojit téměř jakýkoli požadavek. Našim cílem je individuální přístup a kvalitní služby pro dokonalý zákaznický servis. Neváhejte nás kontaktovat!

Tel.:  732 252 222Iinfo@guardhill.cz

Komplexní služby pro váš vůz

U nás si automobil nejen zakoupíte, ale také vám jej opravíme nebo pomůžeme v nenadálých situacích s naší nonstop odstahovou službou. V rámci oprav vozidel disponujeme autoservisem, karosárnou a lakovnou. Ať už máte jakékoliv motorové vozidlo, včetně lodí, můžete využít našeho dlouhodobého parkování, vhodného zejména pro zimní sezónu.

Vlastní servisní zázemí

V rámci prodeje ojetých osobních a užitkových automobilů je naší velkou výhodou vlastní servisní zázemí s lakovnou, karosárnou a mechanickou dílnou.

Nonstop odtahová služba

Naše společnost vám zajišťuje odtah při nehodě, při poruše vozidla, pomůže s vyproštěním havarovaného vozu a mnoho dalších služeb.

Dlouholeté zkušenosti

Přestože jsme mladá společnost, máme letité zkušenosti v oboru
a pracují pro nás zkušení technici s dlouholetou praxí.

Řešíme individuální požadavky

Zakládáme si na individuálním přístupu a kvalitních službách pro dokonalý zákaznický servis.

Napsali o nás